skip to Main Content
Default Avatar75
Мария
16.08.2021

Недавно туда ездила с лагерем. Все очень-очень понравилось! Номера суперские, вид шикарный, еда вкусная, аниматоры стараются и другие рабочие.
После поездки просто море хороших воспоминаний.
10/10
Рекомендую.

Default Avatar75
Катерина
16.08.2021

Відпочивали 6.08.21. Все дуже сподобалося. Красиво, чисто, ввічливий персонал. Обов‘язково приїдемо ще. Рекомендуємо!

Default Avatar75
Анатолій
22.07.2021

Відпочивали з 10 по 13 серпня 2020 року. В цілому відпочинок сподобався)) Номери чисті та просторі, в ціну номера входить сніданок, територія доглянута, персонал привітний, ціни в кафе демократичні, готують смачно. Окремо варто згадати про чотирьох леві, які живуть на території у вольєрі. Вони доглянуті і з вигляду задоволені, обов'язково незабудьте їх навідати. З мінусів варто зазначити, що в номерах немає холодильника (міні бару) і стаціонарного фена у ванній кімнаті. Також не сподобалося, що від чотирьохмісного номера дали лише один ключ, інколи доводилось ходити туди сюди, виясняти в кого ключ, а оскільки територія готелю велика, це спричиняло невеликий дискомфорт. Також Інтернет там не тягне, а вай-фай є лише біля кафе, і то слабенький, тому прийдеться відвикати від соцмереж і весь відпочинок насолоджуватись природою. А милуватись та є на що, оскільки природа там чудова. Раджу всім, хто ще не був відвідати це чудове місце.

Default Avatar75
Богдана
22.07.2021

Свякувала своє день народження 28 травня, 2021 року. Персонал дуже привітний, велика подяка адміністратору Крістіні, за організацію. Дужа смачна кухня. Неймовірно-гарний краєвид. Все дуже чисто та охайно. На території є два басейни для дітей та дорослих з підігрівом. Все дуже гармонійно влаштовано на своїх місцях в цьому прекрасному комплексі. Є добре облаштовані мангали під накриттям. Залюбки приїдемо ще раз!!!

Default Avatar75
ПП ТД \\\\\\\\\\\\\\\\Галпідшипник\\\\\\\\\\\\\\\\ Львів
22.07.2021

Відпочивали на протязі трьох днів, 90% позитиву, починаючи від адміністратора Крістіни і її команди і закінчуючи кухнею.
Всі люди на своєму місці і роблять все для гарного відпочинку. Велике дякую їм за це.
Тепер про власника: для готелю, який в основному працює влітку, потрібні холодильники в номерах. В нашій групі було багато дітей і відповідно батьки мали дитяче харчування, яке бігали зберігати на кухню і адміністрацію. При досить пристойній ціні за номери можна розжитися на міні-холодильники - це мінус, а достойний басейн - це плюс.
В загальному гарних вражень більше і це радує! Їдьте в "Теремки" - не пошкодуєте!

79 + 5 =
Back To Top