skip to Main Content

Для наших наймолодших відвідувачів , яких ми по праву називаємо VIP – гостями, ми із радістю та задоволенням підготуємо День народження, Іменини, родинне свято чи тематичний ранок на будь-який смак та будь-якого формату.

А наш шеф-кухар та його команда приготують особливі смаколики з виключно екологічно- чистих, натуральних продуктів найвищого гатунку. Вся увага обслуговуючого персоналу та аніматорів буде надана НАШИМ НАЙДОРОЖЧИМ!

Дитячі екзотичні салатики, свіжі овочі, канапе, рулетки, шашлички з курятини та телятинки, тушкований кролик в сметані та качечка з яблуками, традиційна смажена картопелька, яку так полюбляє малеча, міні-піци, які дітки зможуть на свій смак наповнити улюбленими продуктами, свіжі фрукти та яскраві тістечка, розкішний Святковий торт, різноманітні коктейлі та смузі, натуральні соки та морси власного виробництва з фруктів із наддністрянських садів. Все, що є у нашому КАЗКОВОМУ ДИТЯЧОМУ МЕНЮ, зможе прикрасити свято наших діточок.

Організувати свято цікавим, яскравим та активним допоможуть наші аніматори, та творчі колективи, яких за вашим бажання ми можемо запросити.

Для батьків та дорослих гостей Дитячого Свята ми запропонуємо особливе меню та СЮРПРИЗ від парк-готелю «Теремки».

 

 

ЗДОРОВ’Я, УСПІХІВ ТА ЩАСЛИВОЇ ДОЛІ ВАМ ТА ВАШИМ ДІТКАМ ЩИРО БАЖАЄМО!!

Back To Top